Ballina Etiketimet Maqedonasin

Etiketim: maqedonasin

Këta djem qëndruan 10 orë në -25 gradë dhe ia shpëtuan...

Tre alpinistët e patrembur, Senad Idrizi, Damjan Karlovski dhe Bozhidar Pranjiq ia shpëtuan jetën shkupjanit 17-vjeçar Hristijan A. - Kiko, i cili frrëshqiti dje...

Lajmet e fundit