Ballina Etiketimet Maqedonet dhe shqiptaret

Etiketim: maqedonet dhe shqiptaret

Jutarnji: Ndarje mes maqedonasve dhe shqiptarëve, Moska pas Gruevskit (DOKUMENT)

Gazeta e njohur kroate “Jutarnji List” përmes një analize thekson ndikimin e theksuar rus në Maqedoni dhe tentimin për destabilizimin e tij, transmeton INA. Në...

Lajmet e fundit