Ballina Etiketimet Maqedonia ne nato dhe be

Etiketim: maqedonia ne nato dhe be

“Integrimi i Maqedonisë në NATO sjell stabilitet në rajon”

Ministri i mbrojtjes, Zoran Jolevski, gjatë një vizite në SHBA, është takuar me zv.ndihmës sekretarin shtetëror Brian Hoyt Yee. Bashkëbiseduesit kanë folur për reformat në...

Lajmet e fundit