Ballina Etiketimet Masakra ne cameri

Etiketim: masakra ne cameri

30 fëmijë, nën 3 vjeç të masakruar në një shtëpi në...

Burimet historike të historianëve, dëshmitarëve okularë dhe ushtarakëve grekë janë të tejmbushura me prova dhe dëshmi të masakrës që përjetuan shqiptarët e Çamërisë. Gjithmonë...

Lajmet e fundit