Ballina Etiketimet Masakra

Etiketim: masakra

Edi Rama kujton Masakrën e Reçakun dhe ditëlindjen e Isa Boletinit

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, përmes një shkrimi në Facebook ka kujtuar 15 janarin e shqiptarëve. “Dita e lindjes se heroit Isa Boletini, misherim i...

Lajmet e fundit