Ballina Etiketimet Masakrohet kamarieri

Etiketim: masakrohet kamarieri

E masakruan për vdekje kamerierin, burg përjetë për dy pronarët e...

Gjykata e Vlorës ka dënuar me burgim të përjetshëm dy pronarët e një lokali në Dhërmi, të cilët u shpallën fajtorë për vrasjen dhe...

Lajmet e fundit