Ballina Etiketimet Mbeshtet

Etiketim: mbeshtet

Taravari: Do të kisha koalicionuar me LSDM-në pasi e njeh PSP-në...

Arben Taravari nga LR-PDSH tha se sovrani është suprem dhe ai vendos. “Votat me numër më të madh i fitoi BDI-ja dhe i respektoj 86...

Lajmet e fundit