Ballina Etiketimet Mbeshtetje

Etiketim: mbeshtetje

OBRM-PDUKM shënoi 27 vjetorin e themelimit, premtoi mbështetje edhe për shqiptarët

OBRM-PDUKM ditën e djeshme festoi 27 vjetorin e themelimit të saj si parti politike dhe 124 vjetorin nga themelimi i Organizatës. Para anëtarëve të kësaj...

Gruevski merr mbështetje nga partia e tij për formimin e Qeverisë

Komiteti Qendror i OBRM-PDUKM ka pranuar përfundimet e mbrëmshme të Komitet Ekzekutiv dhe i dha mbështetje të plotë kryetarit dhe mandatarit Nikolla Gruevski, për...