Ballina Etiketimet Mbijetese

Etiketim: mbijetese

“Maqedonia po lufton për mbijetesë”

Shoqata qytetare e maqedonasve “Kameni most” nga Italia, kanë shkruar një letër ku ju drejtohen politikanëve në Maqedoni dhe qytetarëve në përgjithësi. Në këtë...

Lajmet e fundit