Ballina Etiketimet Mbingarkimi i njesive zgjedhore

Etiketim: mbingarkimi i njesive zgjedhore

Balancimi i njësive zgjedhore, formohet grup pune në Kuvend

Shefat e grupeve parlamentare të katër partive kryesore dhe tre nënkryetarët e Kuvendit kanë formuar një grup pune për të gjetur zgjidhje për balancimin...

Lajmet e fundit