Ballina Etiketimet Mbishkrime

Etiketim: mbishkrime

Mbishkrime kërcënuese për shqiptarët në Ditën e festës së flamurit (FOTO)

Dita e 28 nëntorit, festës së flamurit edhe sot nuk ka kaluar pa ndonjë incident. Mbishkrime raciste dhe ofenduese ndaj shqiptarëve në Maqedoni sot...

Mbishkrimet e qyteteve në shqip, provokojnë disa portale maqedonase

Disa media sërish kanë provokuar lidhur me dygjuhësinë në Maqedoni, pas debateve të hapura për zyrtarizimin e gjuhës shqipe si gjuhë të dytë zyrtare....

Lajmet e fundit