Ballina Etiketimet Mbreteresha elizabeta

Etiketim: mbreteresha elizabeta

Historia e fshehtë e aleancës mes Mbretereshës Elizabet I me botën...

Në vitin 1950, Elizabeta I ishte në hall. Ajo ishte shkishëruar nga Papa dhe vendi i saj po shmangej nga pjesa tjetër e Europës....

Lajmet e fundit