Ballina Etiketimet Mbrojtje

Etiketim: mbrojtje

Pasi dështoi Kosova, tani Shqipëria e merr në mbrojtje Ramushin?!

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani i dha sot shtetësinë shqiptare Ramush Haradinajt, ish-kryeministër i Kosovës dhe kryetar i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, dhe...

Maqedonasit janë pjesë e përgatitjes së ligjit për mbrojtje të pakicave...

Maqedonasit në Shqipëri po marrin pjesë në mënyrë aktive për përgatitijen e ligjit për mbrojtje të pakicave kombëtare në Shqipëri. Me këtë ligj, ata...