Ballina Etiketimet Me

Etiketim: me

Milanistët zgjohen me super blerjen zyrtare

Ndonëse dukej një lojë, tashmë është e vërtetë. Leonardo Bonucci është zyrtarisht lojtari i Milanint. Fassone dhe Mirabelli kanë shokuar mbarë botën me një goditje...

Danimarkë, Islami “shpjegohet” me trëndafila

Në aktivitetin e emërtuar "Unë Jam Musliman" i zhvilluar në kryeqytetin e Danimarkës, Kopenhagen, janë shpërndarë trëndafila për qytetarët danezë, raporton Anadolu Agency (AA). Degët...

Parimi “FITUESI ME FITUESIN” obligim apo arsyetim? (VIDEO)

Parimi që fituesi nga pala shqiptare të koalicionoj me fituesin tek pala maqedonase është i rëndësishëm për të respektuar vullnetin e dy komuniteteve më...

Lajmet e fundit