Ballina Etiketimet Memoria

Etiketim: memoria

Lind aplikacioni për të sëmurët me sklerozë

Në Milano janë shfaqur aplikacionet për kontrollin e pajisjeve elektronike dhe paraqitjen e tru-kompjuterit. Tashmë njerëzit me sklerozë do të komunikojnë më lehtë, në saje...

Lajmet e fundit