Ballina Etiketimet Mendohej

Etiketim: mendohej

Pulat, më të zgjuara sesa që mendohej

Ndryshe nga ajo që besohet, bëhet e ditur se pulat posedojnë personalitete të dalluara dhe disa aftësi kognitive, raporton Anadolu Agency (AA). Një hulumtim i...

Lajmet e fundit