Ballina Etiketimet Menduh thachi dhe arben xhaferi

Etiketim: menduh thachi dhe arben xhaferi

Analizë: Si u ngrit PDSH-ja dhe si ra në tokë, kush...

Agjencia e Lajmeve Zhurnal sot ka vazhduar që të analizojë ecurinë e liderëve të partive politike në Maqedoni që nga viti 2002 e deri...

Lajmet e fundit