Ballina Etiketimet Mengjerashet

Etiketim: mengjerashet

A janë më të zgjuar të mëngjërit?

Ideja që majtoshët janë më inteligjentë është në fakt një legjendë. Ka patur gjeni majtoshë në histori si Leonardo Da Vinci, por kjo nuk...

KURIOZITETE / Pse ka mëngjerashë dhe djathtashë?

Një në dhjetë njerëz kanë një shkathtësi më të mirë motorike, duke përdorur gjymtyrët e tyre të majtë se sa ato të djathtë. Askush...