Ballina Etiketimet Mensur pajaziti

Etiketim: mensur pajaziti

Helm dhe vetëm helm nga pushteti i BDI-së

Njëra ndër betejat më të rëndësishme për Tetovën është ndotja e ajrit nga kombinati “Jugohrom”, i cili hiç pa ndal lëshon tym duke helmuar...