Ballina Etiketimet Menyra

Etiketim: menyra

Kjo është mënyra e duhur për të shkrirë mishin

Mesa duket, shumë prej nesh kemi kohë që i shkrijmë ushqimet në mënyrë të gabuar. Kjo, sipas ekspertes mbi ushqimin Susanne Ekstedt. Teksa pjesa më e...

Shteti vret në mënyra të ndryshme

1. Janë bërë tetë ditë nga shuarja e jetës në burgun e Prizrenit të anëtarit të Lëvizjes Vetëvendosje dhe studentit i cili edhe dy provime...

Lajmet e fundit