Ballina Etiketimet Mercedes

Etiketim: mercedes

Mercedes debuton me jahtin superluksoz (VIDEO)

Mercedes-Benz ka debutuar me një jaht superluksoz prej 1.7 milionë dollarëve Kompania e njohur Mercedes ka debutuar në panairin e jahteve në Monako me jahtin...

E mahnitshme: Shihni si montohet një makinë “Mercedez Benz” (VIDEO)

Njëra prej kompanive më të mëdha në botë të prodhimit të “Mercedes Benz” me anë të një video ka treguar se si prodhohet dhe...

Lajmet e fundit