Ballina Etiketimet Mes

Etiketim: mes

Zaevi mes dy ‘zjarreve’

Njohësit e marrëdhënieve ndërkombëtare thonë se Maqedonia në asnjë mënyrë nuk guxon të mbaj qëndrim neutral në raport me Kosovën, ashtu siç ka theksuar...

Ja sa vite diference duhet të ketë mes një çifti

Nëse do të donim të shpjegonim kriterin ‘moshë’, mund të vinim re pa vështirësi se shoqëria pranon me lehtësi që në një çift partneri...

Fillojnë negociatat mes VMRO-BDI-së për formimin e Qeverisë së re

Kanë nisur bisedimet mes dy subjekteve politike, VMRO DPMNE-së dhe BDI-së, për formimin e qeverisë së re. Ende nuk ka asnjë informacion të qartë mbi...