Ballina Etiketimet Mesazhi

Etiketim: mesazhi

Arrestimi i Haradinaj, mesazhi i Veteranve të Luftës së UÇK-së

KUSH DHUNON E KEQËTRAKTON LUFTËTARËT E UÇK-ës, FYEN RËNDË KOMBIN SHQIPTAR DHE SHKEL ME KËMBË AKTIN FINAL TE HELSINKIT PËR TË DREJTAT NJEZORE Kosova u...

Mesazhi i Ilir Metës pas takimit me Ali Ahmetin

Kryetari i Parlamentit të Shqipërisë, Ilir Meta priti sot në një takim liderin e BDI-së, Ali Ahmetin. Gjatë prononcimit jashtë ambienteve të Parlamentit, Meta...

Mesazhi i Zekës pasi u bë deputet

Pasi ka siguruar një mandat deputeti, Zeqirija Ibrahimi i BESËS në Maqedoni, ka zgjedhur t’i përcjellë një mesazh opinionit, padyshim falenderues. Por interesant në fjalët...

Mesazhi prekës i Landit për doktor Florin në dy vjetorin e...

Ditën e nesërme bëhen 2 vjen nga ndarja tragjike e doktor Florit nga jeta. Shumë prej miqve të tij, kanë kujtuar në këtë ditë një...

Bujar Osmani do të çuditet nga një SMS që e posedon...

MAQEDONIBujar Osmani do të çuditet nga një SMS që e posedon Gazeta Lajm (Foto) ByLajmPress5E postuar më 15-11-2016, 18:18 osmani-mesazhi Zëdhënësi i BDI-së Bujar Osmani ka...

Lajmet e fundit