Ballina Etiketimet Mesimnxenie

Etiketim: mesimnxenie

Edhe rrjetet sociale ndikojnë në uljen e mësimnxënies (VIDEO)

Përdorimi i pakontrolluar i rrjeteve sociale nga ana e nxënësve brenda objekteve shkollore dhe nëpër shtëpi, është bërë dukuri e pakontrolluar. Sipas Zyrës për medie...

Lajmet e fundit