Ballina Etiketimet Mesuesit

Etiketim: mesuesit

Nxënësit shqiptarë të Dollnenit drejt asimilimit, mësues maqedonas në vend të...

Nxënësit shqiptarë të shkollës fillore “Liria” të Zhitoshës së Dollnenit nuk kanë arsimtarë dhe mësues të mjaftueshëm shqiptarë, informon INA. Mbi 280 nxënësit shqiptarë të...

Lajmet e fundit