Ballina Etiketimet Mijallkov

Etiketim: mijallkov

Arrestohet një person me iniciale të njëjta me Mijallkovin, a është...

Gjykata Penala ka shqiptuar masën e paraburgimit prej 30 ditëve edhe për dy të dyshuar për sulmin në Kuvend më 27 prill. “Gjatë ditës së...

“A keni frigë nga burgu” Ja si përgjigjet Sasho Mijalkovi (VIDEO)

Edhe pse i dyshuar për disa raste, ish-drejtor i DBK-së, Sasho Milajkov pyetja “A keni frikë nga burgu”, me një buzëqeshje u përgjigj se...

Mijallkovi e “kallë” në ‘Ballon Rome” të organizuar nga Amdi Bajram...

Ish-drejtori i DSK, Sasho Mijallkov, edhe këtë vit ishte musafir i Ballos rome e organizuar nga Amdi Bajram përmes partisë së tij Lidhja e...

Mijallkovi, Jankullovska dhe Janakievski do të “flenë” në burg, Gruevski ka...

Javorja Fokus shkruan se ish drejtori i DSK-së, Sasho Mijallkov, ish ministrja e brendshme Gordana Jankullovska dhe ai i transportit, Mile Janakievski do të...

Lajmet e fundit