Ballina Etiketimet Milaim

Etiketim: milaim

Milaim Zeka thotë se dikush nga Prishtina ka gisht në arrestimin...

Gazetari Milaim Zeka ka thënë se në bazë të informacioneve që posedon, dikush nga Prishtina kishte telefonuar Aeroportin e Baselit se lideri i AAK-së,...

Zeka: Dështimi i BDI-së i bëri shqiptarët e Maqedonisë ta votojnë...

Gazetari i njohur nga Kosova, Milaim Zeka, në profilin e tij në Facebook ka komentuar zgjedhjet në Maqedoni dhe ka shënuar arsyet pse shqiptarët...

Lajmet e fundit