Ballina Etiketimet Milano itali

Etiketim: milano itali

Hotel Excelsior: Hyni brenda suitës më të bukur në botë dhe...

Suita “Katara” në hotelin “Excelsior Gallia” në Milano të Italisë është shpallur sërish si suita më e bukur në një hotel. Çmimin e ka dhënë...

Lajmet e fundit