Ballina Etiketimet Ministri i arsimit te maqedonise

Etiketim: ministri i arsimit te maqedonise

Ministri Pishtar Lutfiu jep detaje rreth funksionimit të Universitetit ”Nënë Tereza”

Ministri i arsimit dhe shkencës, Pishtar Lutfiu ka deklaruar për mediat se objekti i ri i Universitetit ”Nëna Terezë” (UNT) do të jetë gati...

Lajmet e fundit