Ballina Etiketimet Ministria e mbrojtjes

Etiketim: ministria e mbrojtjes

Ministria e Mbrojtjes në Maqedoni ka harxhuar 80 mijë euro për...

Ministria e Mbrojtjes ka blerë birrë, verë dhe pije aromatizuese alkoolike, përcjell Telegrafi Maqedoni. Shpallja e të cilit arrin vlerën e parashikuar është 81,500 euro...