Ballina Etiketimet Minorene

Etiketim: minorene

Sulm seksual ndaj dy minoreneve në Manastir dhe Kumanovë

Sulme seksuale ndaj dy personave minorenë janë kryer dje në Manastir dhe Kumanovë. Në njërin rast kryerësi është i panjohur, ndërsa sulmin e dytë...

69 vjeçari gënjeu me ëmbëlsira 10-vjeçaren, e mori në shtëpi dhe...

69-vjeçari, i arrestuar mbrëmjen e së mërkurës nga Policia e Kavajës, pasi dyshohet se ka kryer vepra të turpshme me një vajzë të mitur,...

Lajmet e fundit