Ballina Etiketimet Mjegullnaje

Etiketim: mjegullnaje

Ibrahimi i Besës sqaron shpifjen dhe mejgullnajën e eksponentëve të BDI-së:...

Zeqirja Ibrahimi, nënkryetari i Lëvizjes BESA, ekskluzivisht për InfoShqip sqaron dhe qartëson shpifjet dhe akuzat e hedhura nga eksponentë të BDI-së mbi votimin e...