Ballina Etiketimet Monedha ne maqedoni

Etiketim: monedha ne maqedoni

Së shpejti në treg nga 200 dhe 2.000 denarë (FOTO)

Banka Popullore e Maqedonisë së shpejti do të lëshojë në treg dy banknota të reja prej 200 dhe 2 mijë denarëve. Vendimi për lëshimin në...

Lajmet e fundit