Ballina Etiketimet Morali

Etiketim: morali

Rrëfim tronditës i administratores shqiptare nga Shkupi: Ja si po na...

Pas shtatë viteve nënçmim dhe presion të vazhdueshëm në vendin e saj të punës, një administratore shqiptare ka vendosur të rrëfehet për Gazetën Lajm,...

Lajmet e fundit