Ballina Etiketimet Most

Etiketim: most

Most: Votimi në Kumanovë nis me vonesë, fotografohen fletëvotimet në disa...

Sipas informacioneve të vëzhguesve dhe koordinatorëve rajonal janë hapur të gjitha vendvotimet ku MOST ka vëzhgues të saj, transmeton TetovaSot. Vendvotimi numër 1036 në komunën...

Lajmet e fundit