Ballina Etiketimet Mourinho

Etiketim: mourinho

Mourinho-Guardiola, lajm i papritur (FOTO)

Jose Mourinho dhe Pep Guardiola kanë nisur një duel në distancë, por këtë herë në merkato. Dy strategët e njohur synojnë që të afrojnë dy...

Lajmet e fundit