Ballina Etiketimet Muslimanet

Etiketim: muslimanet

Për miliarda kureshtarë në botë: Ja çfarë ka brenda Qabes në...

Quhet Qabe dhe është një godinë katrore rreth së cilës përsillen çdo çast të ekzistencës së kësaj bote me dhjetra e qindra besimtarë, të...

Erdoğan: I kemi treguar botës mënyrën se si bëhet politikë nga...

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, ka deklaruar se "Kemi ribërë përkufizimin e demokracisë dhe i kemi treguar botës mënyrën e të bërit politikë...

Lajmet e fundit