Ballina Etiketimet Mustafa zenuni

Etiketim: mustafa zenuni

Ja kush mund ta zëvendesojë Selën në Strugë

Nëse lideri i LR-PDSH-së,Ziadin Sela pas zgjedhjeve të 11 dhjetorit do të zgjedhi që të lë postin e të parit të Komunës dhe të...

Lajmet e fundit