Ballina Etiketimet Nafte

Etiketim: nafte

Pangallos: Rama ecën me kokën e Erdoganit, Xhufi: Ai të shpjegojë...

Ish-kryediplomati grek, Teodoros Pangalos e cilësoi si të ndikuar nga Turqia kreun e qeverisë shqiptare Edi Rama duke bërë edhe ironi edhe me aleancën...

Derivatet e naftës me çmime të reja

Benzinat prej sonte në mesnatë shtrenjtohen për gjysmë denari për një litër, ndërsa çmimi i karburanteve dizel mbetet i njëjtë, vendosi sot Komisioni Rregullator...

Çmimi i naftës shënon rënie në nivel global

Brendi ndërkombëtar i naftës së papërpunuar Brent të premten ka shënuar një rënie të çmimit për 0.32 përqind duke mbërritur në shifrat 56.67 dollarë...

Obama, rusëve: Jeni të vegjël e të dobët për ne, pos...

Presidenti amerikan, Barack Obama, mbajti konferencën e fundit për këtë vit dhe të fundit si president. I irrituar me sulmet kibernetike ruse në zgjedhjet presidenciale...

Shtrenjtohen derivatet e naftës

Benzinat dhe vaji ekstra i lehtë për amvisëri prej sonte në mesnatë shtrenjtohen për 2,5 denarë për një litër. EUROSUPER BS-95 do të shitet me...

Rriten çmimet e derivateve të naftës në Maqedoni

Komisioni Rregullator ka sjellur vendim me të cilën në mesnatë shtrenjtohen derivatet e naftës. Benzina do të rritet për dy denarë. Kjo do të thotë që...

Lajmet e fundit