Ballina Etiketimet Nata e zjarreve

Etiketim: nata e zjarreve

Nis “Nata e Zjarreve” në Prekaz (VIDEO)

Në Prekaz ka filluar manifestimi “Nata e Zjarreve”, e cila përmbyll “Epopenë e UÇK-së”, që mbahet për nder të 19-vjetorit të luftës dhe rënies...

Lajmet e fundit