Ballina Etiketimet Ndarje

Etiketim: ndarje

Analistët për REL: Pozicionimi i Ivanovit e çon Maqedoninë drejt shkatërrimit

Presidenti i Maqedonisë, Gjorge Ivanov, dhe kryetari i VMRO DPMNE Nikolla Gruevski, po e fusin qëllimisht vendin në një krizë të thellë politike, duke...

Zaev në Dibër: Mjaft më nga ndarjet në bazë partiake dhe...

Koalicioni “Për jetë në Maqedoni” i kryesuar nga LSDM­ja sonte mbajti tubim parazgjedhor në Dibër. Para banorëve të Dibrës dhe të komunave fqinje Qendra...

Lajmet e fundit