Ballina Etiketimet Nderon

Etiketim: nderon

Ndërrimi i qëndrimeve të Thaçit (VIDEO)

Lideri i PDSH-së Menduh Thaçi tani njihet si një ndër liderët më interesant në vend dhe rajon. Thaçi qëndrimet e tij i ndërron brenda...

Lajmet e fundit