Ballina Etiketimet Ndihma e shpejte

Etiketim: ndihma e shpejte

Si vdes njeriu nga i ftohti? Si jepet ndihma në raste...

Temperaturat e ulëta mund të çojnë në vdekje dhe këtë e kanë treguar të paktën 20 viktima që erdhën si pasojë e të ftohtit...