Ballina Etiketimet Ndihme

Etiketim: ndihme

Turqia i ofron ndihmë Donald Trumpit

Turqia është e gatshme ta ndajë përvojën e vet me presidentin amerikan, Donald Trump, në përpjekjet e këtij të fundit për ta ripërtërirë infrastrukturën...

Lubotenasit mallkojnë BDI-në për ndihmën që ia ka dhënë Tarçullovskit (VIDEO)

Zemërim, lot, nervozizëm dhe mallkim nga Banorët e Lubotenit pas riaktualizimit të lajmit se Qeveria ka ndarë afro 10 milionë euro për mbrojtjen e...