Ballina Etiketimet Ndryshim

Etiketim: ndryshim

Koxias: Harrojeni BE-në pa ndryshuar emrin

Në një intervistë për mediat vendase, ministri grek i Punëve të Jashtme, Nikos Koxias ka përsëritur se Greqia do të bllokojë integrimin euroatlantik të...

Sela: Po vjen era e ndryshimeve

Aleanca për shqiptarët mbajti tubimin promovues në Kërçovë, ku shpalosi platformën zgjedhore dhe kërkoi votën për të sjellë ndryshimin tek shqiptarët. Aleanca për shqiptarët mbajti...

Lajmet e fundit