Ballina Etiketimet Ndryshoje

Etiketim: ndryshoje

Zaev: Do të ndryshojë rezultati zgjedhor, mandatet janë 50 me 50...

Lidhja Social-Demokratike e Maqedonisë ka mbajtur një konferencë shtypi në selinë e saj, ku ka folur rreth rezultatit te zgjedhjeve dhe çështjeve që vijnë...

Lajmet e fundit