Ballina Etiketimet Ndryshojne

Etiketim: ndryshojne

Ndryshojnë taksat e makinave dhe gazit, ja sa do të paguajnë...

Sot hyjnë në fuqi ndryshimet në paketën fiskale 2017. Nga zbatimi i këtyre ligjeve, buxheti i shtetit pritet të arkëtojë mbi 6 milionë euro...

Lajmet e fundit