Ballina Etiketimet Negociojme

Etiketim: negociojme

Gashi: Negociojmë për çështje parimesh

Pas takimit të mbajtur sot mes përfaqësuesve të LSDM-së dhe Lëvizjes BESA, Afrim Gashi ne BESA tha se këto negociata do të jenë për...

Lajmet e fundit