Ballina Etiketimet Neziri

Etiketim: neziri

Ademi dhe Neziri: Nuk dorëhiqemi, BDI është fituese

Deputeti tashmë i zgjedhur nga rradhët e BDI-së në njësinë e VI zgjedhore Xhevat Ademi demanton fjalët se është tërhequr nga mandati i tij,...

Demiri: Kërcënimet e BDI-së të patolerueshme

Paraqitjen e dukurisë së kërcënimeve ndaj intelektualëve dhe zërave kritik, siç ishte rasti i fundit ndaj Ai Pajazitit, sociologët e sqarojnë si frikë që...

Vëllai i komandant Sokolit: “Neziri taksisti që ka hup udhën” (FOTO)

Xhaferi Ukshini, vëllai i Sami Ukshinit – komandant Sokolit e ka quajtur taksist shefin e shtabit të BDI-së, Bekim Neziri. Në forumet sociale, gjegjësisht...