Ballina Etiketimet Obrm pdukm

Etiketim: obrm pdukm

OBRM-PDUKM shënoi 27 vjetorin e themelimit, premtoi mbështetje edhe për shqiptarët

OBRM-PDUKM ditën e djeshme festoi 27 vjetorin e themelimit të saj si parti politike dhe 124 vjetorin nga themelimi i Organizatës. Para anëtarëve të kësaj...

Analistët: Komunikatat e BDI-së dhe OBRM-PDUKM-së janë lojra politike (VIDEO)

Lojë e re politike për zgjedhje të reja parlamentare, apo vazhdim i lojës së deritanishme për minimizimin e të drejtave që duhet të fitojnë...

Sheqerinska: Koha e OBRM-PDUKM përfundoi

Qëllimi kryesor i qeverisë teknike do të mundësojë që zëri i qytetarëve, të liruar nga presionet dhe ndikimet, të vendosë ku do të lëvizë...